specjalista/-ka ds. zarządzania zamówieniami

Łódź, łódzkie, Polska
24 dni temu

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Poszukujemy obecnie osób znających język niemiecki, które chciałyby pracować w centrum finansowo-księgowym znanej międzynarodowej firmy na stanowisku

Nr ref.: 44636

Praca stała

Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

  • procesowanie zamówień od klientów i zarządzanie nimi przy pomocy systemów wewnętrznych i zewnętrznych
  • potwierdzanie zamówień oraz dostaw
  • zarządzanie zapytaniami dotyczącymi zamówień
  • zarządzanie relacjami z klientami w trakcie procesu sprzedaży
  • ścisła współpraca z działem produkcji, działem sprzedaży i działem transportu
  • kontakt z fabrykami i dostawcami, doradzanie klientom i zespołom sprzedażowym w kwestii terminów dostaw
  • współpraca z zewnętrznymi spedytorami
  • przygotowanie i wysyłanie raportów dla klientów (raporty dotyczące zamówień, np. stany magazynowe, wysyłki, itp.)
  • przygotowanie raportów wewnętrznych
  • komunikowanie się z klientami firmy (mailowo i telefonicznie)
  • działanie zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami

Oczekiwania:

  • zaawansowana znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • rozwinięte zdolności w zakresie obsługi klienta
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość programu SAP

Oferta:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. opieka medyczna, karta sportowa, kupony lunchowe, szkolenia)
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (4-6 tys. brutto/m-c)

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl