Expondo.com

Grupa expondo.com to renomowana firma działająca w 28 krajach Europy i Azji. Blisko 200 osobowy zespół od 10 lat stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrun Therm, MSW Motor Technics, Physa Wellnes & Lifestyle, Stamony Cash Solutions, Stamos, Steinberg, Ulsonix. Wyróżnikiem szerokiego asortymentu dla profesjonalistów jest najwyższy standard obsługi i serwisu. W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem rynków zbytu do siedziby Europejskiego Centrum Kompetencji poszukiwany jest wybitny:

Specjalista ds. rekrutacji

Miasto: Zielona Góra

Region: lubuskie

Opis stanowiska

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych w firmie (publikacja ogłoszeń, weryfikacja i selekcja aplikacji, umawianie i prowadzenie spotkań rekrutacyjnych)
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów przy wykorzystaniu standardowych i niestandardowych źródeł
  • Bieżąca analiza rynku pracy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku pracy
  • Udział w Targach Pracy i/lub konferencjach
  • Długofalowe budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami
  • On-boarding nowych pracowników
  • Wdrażanie i koordynowanie innych projektów HR w odniesieniu do celów firmy oraz potrzeb rozwoju i kompetencji pracowników (oceny pracownicze, szkolenia)

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w aktywnym poszukiwaniu pracowników, w tym średniego i wyższego szczebla
  • Praktyczna znajomość metod i narzędzi rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
  • Samodzielność, systematyczność i elastyczność w działaniu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem niemieckim o zasięgu międzynarodowym
  • Realny wpływ na tworzenie strategii HR w firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Koleżeńską atmosferę i komfortowe warunki pracy z atrakcyjnymi benefitami dla pracowników

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.