InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Stolarz
z j. francuskim

Miejsce pracy: Saint-Tropez

Region: Cała Polska

Nr ref.: ST/0417/KR

Obowiązki:

• montaż okien, drzwi, podłóg, schodów, tarasów

• montaż mebli

Wymagania:

• 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza

• prawo jazdy kat. B

• mile widziana znajomość języka francuskiego

• znajomość rysunku technicznego

• umiejętność obsługi podstawowych maszyn i narzędzi stolarskich

Oferujemy:

• zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową(druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy, płatny urlop)

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

Kontakt

Prosimy aplikować poprzez przesyłanie CV na adres:

W treści CV prosimy zawrzeć klauzulę:

Zgadzam się  na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)

Telefon kontaktowy: 504 734 983; +12 290 44 23

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)