Jedna z 20 najbardziej innowacyjnych firm na świecie - Forbes Magazine

Nr. 1 global market share holder - High Tech Automation system

Nasz klient: Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia przemysłowa) jest liderem w technologiach dla automatyki (High-Tech industrial machines) - Numer jeden w udziale rynkowym na świat (Nr 1 global market share holder)

Międzynarodowa firma (Innowacyjna technologia przemysłowa) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży Key Account Przedstawiciel Handlowy. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0~3  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

UWAGA: PLEASE SEND ENGLISH CV

Inżynier sprzedaży

Miasto: Tychy, Gliwice, Katowice,

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach;
  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem końcowym jako Inżynier ds.Sprzedaży Przedstawiciel Handlowy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami;
  • Bieżąca analiza rynku;

Miejsce pracy: home office 3 dni / tyg. – odwiedzanie klientów w regionie swojego zamieszkania; 2 dni / tyg. – praca w biurze

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 0~3 lata doświadczenia prefere w sprzedaży B2B, Inżynier ds. Sprzedaży,  Przedstawiciel Handlowy
  • Znajomość branży automatyki przemysłowej -  bez znajomosc też ok
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowych środowisku;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;
  •  Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność, chęć do częstych wyjazdów służbowych.

Jeżeli ktoś nie posiada tytułu inżyniera, prosimy się nie martwić. Oferujemy solidny pakiet szkoleń, abyś mógł pracować jako inżynier. W trakcie pracy zdobędziesz cenne doświadczenie i wiedzę z zakresu automatyki, nowych technologii itd.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i super nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Doświadczenia jako Inżynier ds. Sprzedaży Przedstawiciel Handlowy w międzynarodowej firmie - Nr.1 global market share holder
  • Miłą atmosferę pracy.
Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".