Ukryta rekrutacja

Ogólnopolska firma z branży rekrutacyjnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Branch Manager

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą podległego oddziału oraz odpowiedzialność za jego wynik
  • Planowanie oraz realizacja strategii sprzedażowej na podległym regionie
  • Rozwój oddziału poprzez rozbudowę zespołu i podejmowanie decyzji personalnych
  • Zarządzanie administracją biura.
  • Raportowanie działań bezpośrednio do Zarządu

Wymagania:

  • 3 letnie doświadczenia w sprzedaży i realizacji usług HR
  • 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji celów
  • Nastawienie na osiąganie sukcesów i stałe podnoszenie kwalifikacji własnych i podległego zespołu.

Oferujemy:

  • Dużą swobodę w działaniu w zakresie rozwoju podległego oddziału
  • Rzeczywisty wpływ na strategię sprzedaży i realizacji usług firmy
  • Wsparcie w każdym obszarze działania oraz szkolenia
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż i realizację usług
  • Bardzo atrakcyjne warunki współpracy
  • Wynagrodzenie między 6000 zł netto a 8000 zł netto + prowizja średnio miesięcznie
    4000 zł netto - 5000 zł netto
  • Pełen pakiet benefitów

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania oraz Twoją ambicją jest samodzielne kierowanie oddziałem firmy rekrutacyjnej, prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.