Pracownik działu personalnego

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
131 dni temu

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 10 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach. Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla naszych klientów, którzy darzą nas zaufaniem i wystawiają nam pozytywne referencje na temat naszego profesjonalizmu i skuteczności. Aktualnie dla naszego klienta, grupy produkcyjnej z sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Region: kujawsko-pomorskie

Numer ref.: 2017/HR/BY

Opis stanowiska:

  • Prowadzenia administracji kadrowo-płacowej,
  • Udział w procesach rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla,
  • Wykonywanie czynności związanych z gromadzeniem zasobu archiwalnego (porządkowanie akt, sporządzanie opisów akt, indeksacja),
  • Prowadzenie korespondencji maliowej oraz tradycyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale personalnym,
  • Dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w miłej atmosferze.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.