Magazynier - Operator wózka widłowego (wysoki skład) - od zaraz !

Poznań, wielkopolskie, Polska
38 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Naszym Pracownikom Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w oparciu o   umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • stałe wynagrodzenie +   atrakcyjny   pakiet socjalny,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w przyjaznym zespole  osób zorientowanych na wzajemną pomoc i wsparcie w realizacji codziennych zadań,
  • pracę od poniedziałku do piątku w   systemie jednozmianowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy.

Opis stanowiska:

  • transport asortymentu firmy  za pomocą wózka widłowego (wysokiego składowania),
  • załadunki oraz rozładunki towaru,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • ścisła współpraca z innymi działami zakładu,
  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi na zakładzie pracy zasadami BHP.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie  w pracy na podobnym stanowisku pracy,
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego  wysokiego składu (aktualne i poparte praktycznym doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego),
  • aktualne badania psychotechniczne mile widziane,
  • motywacja do pracy oraz dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole.

Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu.

 Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.