Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku

Przedstawiciel handlowy

woj. wielkopolskie > Poznań

Wymagania:

  • - język niemiecki w stopniu biegłym w mowie i w piśmie;
    - doświadczenie w sprzedaży;
    - łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
    - dobra organizacja czasu pracy, orientacja na cele;
    - zdolność radzenia sobie w stresujących sytuacjach;
    - czynne prawo jazdy kat. B;
    - dyspozycyjność do dwóch delegacji na kwartał;

Obowiązki:

  • Przedstawiciel handlowy na rynek niemiecki dla firmy poligraficznej.
    Do Twoich obowiązków należeć będzie:
    - pozyskiwanie i bezpośrednia obsługa kontrahenta na rynku niemieckim;
    - tworzenie bazy klientów;
    - kreowanie ofert handlowych i ich koordynowanie;
    - promowanie i sprzedaż usług oferowanych przez firmę;
    - wprowadzanie, weryfikacja i nadzór zleceń w systemie;
    - kontrola płatności obsługiwanych kontrahentów;
    - opieka posprzedażowa nad klientem;
    - realizacja planów sprzedaży;

Oferujemy:

  • - ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz z młodym, zorientowanym na sukces zespołem;
    - bardzo wysokie zarobki prowizyjne;
    - sprzęt niezbędny do pracy;
    - cykl szkoleń;
    - miłą atmosferę.

Dodatkowe informacje:

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną.
Aplikacje powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".