Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Konsultant SAP ABAP

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: GP/20B/Pzn

Opis stanowiska:

Jako Konsultant SAP ABAP będziesz świadczyć usługi konsultingowe i programistyczne dla Klientów międzynarodowych w obszarze systemu SAP.

Do Twoich głównych zadań będzie należeć projektowanie i implementacja rozwiązań w technologiach SAP. Będziesz również samodzielnie tworzyć szacunki nakładów prac rozwiązań technologicznych dla mniejszych zadań. Będziesz dbać o przygotowanie i prawidłowość dokumentacji w oparciu o stosowaną metodologię. Będziesz przy tym odpowiadać za zachowanie standardów jakości świadczonych przez siebie usług. Ponadto będziesz uczestniczyć w warsztatach projektowych z Klientem.

Jako Konsultant SAP ABAP będziesz mieć również swój udział w zadaniach pozaprojektowych, m.in. będziesz brać udział w programie mentorskim, wdrażać i wspierać mniej doświadczonych pracowników, służyć im pomocą i wiedzą w zakresie swojej specjalizacji.

Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy projektowej w technologiach SAP;
  • bardzo dobra znajomość języka programowania ABAP (w tym ABAP OO);
  • dobra znajomość co najmniej dwóch z wymienionych technologii: EDI, PI, ALE, Web Dynpro for ABAP, Web Services, migracja danych, archiwizacja, technologie wydruków);
  • mile widziana znajomość technologii SAPUI5 i/lub SAP HANA;
  • podstawowa znajomość przynajmniej jednego obszaru funkcjonalnego SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, QM, WM, PLM, HCM, BI, CRM, SRM);
  • wykształcenie wyższe;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego;
  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe, w szczególności rozliczanie nadgodzin, jeżeli takie były konieczne i zlecone podczas prac projektowych;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • zależnie od preferencji oferujemy dwa tryby pracy - wyjazdowy (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 100%) i stacjonarny (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 25%).

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.