Tester Oprogramowania (ze znajomością języka niemieckiego)

Poznań, wielkopolskie, Polska
6 dni temu

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.

Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach naszych ekspertów, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.

Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: GP/05A/Pzn

Opis stanowiska:

Jako Tester Oprogramowania będziesz zajmować się zagwarantowaniem zgodności oprogramowania z wymaganiami biznesowymi i technicznymi poprzez planowanie, projektowanie i konstruowanie przypadków testowych oraz realizację testów. Poszukujemy osób otwartych, ambitnych, które posiadają różnorodną wiedzę techniczną i dobre zdolności komunikacyjne.

Jako Tester Oprogramowania będziesz ściśle współpracować z konsultantami, specjalistami, analitykami, programistami oraz przedstawicielami naszych Klientów. Projekty realizowane są w międzynarodowych zespołach, w których zdobywa się nową wiedzę oraz komunikuje się w językach obcych.

Oczekujemy przejęcia odpowiedzialności za konkretny obszar testowy lub za zespół zapewnienia jakości.

Profil idealnego kandydata:

  • 2-letnie doświadczenie w testowaniu aplikacji;
  • dobra znajomość języka niemieckiego;
  • doświadczenie w analizie wymagań, specyfikacji, projektowaniu testów, przygotowywaniu danych testowych oraz wykonywaniu testów;
  • dobre zdolności analityczne;
  • znajomość metodyk testowania manualnego;
  • znajomość podejścia iteracyjnego i zwinnego;
  • znajomość dziedziny zapewnienia jakości w IT powinna być potwierdzona doświadczeniem w kilku z następujących obszarów: analiza wymagań/specyfikacji, projektowanie testów, wykonywanie testów, przygotowywanie danych testowych, przygotowywanie środowisk testowych, testy funkcjonalne, testy regresyjne, testy integracyjne, automatyzacja testów, analiza wyników i raporty z testów;
  • umiejętności techniczne (SQL, języki programowania, języki skryptowe) będą dodatkowym atutem;
  • znajomość rozwiązań Guidewire będzie dodatkowym atutem;
  • ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • posiadanie certyfikatów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • możliwość rozwijania umiejętności w obszarze automatyzacji testów (Java, JavaScript);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet ubezpieczeniowy;
  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;
  • wyjazdy integracyjne;
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Poczytaj, jak wygląda nasz proces rekrutacyjny

www.capgeminisoftware.pl/kariera

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.).”

Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.