Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Jeżeli Twoim celem jest rozwijanie się oraz poszerzanie wiedzy i umiejętności w branży rekrutacyjnej, to zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: SS/28/06/Z

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług rekrutacyjnych poprzez codzienny kontakt (telefoniczny i bezpośredni) z potencjalnymi klientami firmy,

  • Przygotowywanie ofert handlowych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Aktualizacja bazy klientów,

  • Realizacja wyznaczonych celów,

  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań.

Wymagania:

  • Skuteczność sprzedażowa,

  • Nastawienie na realizację ustalonych celów i rozwiązywanie problemów,

  • Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych,

  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1 (mile widziana zaawansowana znajomość).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,

  • Umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Kartę Multisport,

  • Możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na wskazany adres e-mail.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl