Z nami podejmiesz dobrą pracę

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę!

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

Obecnie poszukujemy

Kierowca autobusu ze znajomością angielskiego
Niemiecka umowa o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie!

Miejsce pracy: Norymberga

Numer ref.: PN-DE

Praca wykonywana będzie na rzecz prywatnej firmy przewozowej, klienta agencji pracy tymczasowej - naszego zaufanego i długoletniego partnera.

Obowiązki:
• Przewóz japońskich uczestników wycieczek na trasach międzymiastowych na terenie całej Europy
• Utrzymywanie kontaktu z pasażerami
• Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

• Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania:

  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację. Znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej!
  • Czynne prawo jazdy kat. D lub D+E
  • Aktualny KOD 95 oraz karta kierowcy
  • Niekaralność
  • Doświadczenie w pracy jako kierowca kat. D na liniach międzynarodowych przynajmniej 4 lata
  • Rzetelność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat plus nadgodziny
  • Umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz diet dziennych. Kierowcy tras międzynarodowych zachowują dla siebie napiwki otrzymane od uczestników wycieczek
  • Pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania (pokój hotelowy) oraz wyżywienia podczas wyjazdów
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Możliwe regularne zjazdy do Polski
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych
  • Zatrudnienie na okres minimum 1 roku

Klientom wyjeżdżającym za pośrednictwem naszego biura oferujemy w razie potrzeby bezpłatne konsultacje prawne ze strony kancelarii prawnej z siedzibą w Niemczech.

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail.

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

TEL.71-343 80 73

www.koncepcja.eu

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.