Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta, doświadczonej firmy z branży FMCG, poszukuje osób na stanowisko:

Technolog (branża FMCG)

Miasto: Wodzisław Śląski

Region: śląskie

Numer ref.: TEC_0617_WOD_WAI

Obowiązki:

  • Kontrola i optymalizacja Technicznego Kosztu Wytworzenia.
  • Zarządzanie pracą podległych pracowników.
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP w miejscu pracy.
  • Nadzór nad realizacją prac produkcyjnych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych.
  • Prowadzenie analizy czasu pracy.
  • Dbałość o przestrzeganie wymogów technologicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane w w zakresie chemii lub pokrewne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią i przetwórstwem tworzyw sztucznych.
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników.
  • Samodzielność.
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w doświadczonej firmie będącej liderem w swojej branży.
  • Szkolenia wprowadzające do pracy w firmie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Miłą atmosferę pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.