specjalista ds. personalnych (zastępstwo na rok)

Warszawa, mazowieckie, Polska
87 dni temu

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Nr ref.: 29686

Praca stała

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie akt osobowych pracowników zatrudnionych w firmie
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej (umowy o pracę, aneksy, świadectwa pracy itp.)
  • weryfikację dokumentów pracowniczych
  • ewidencjonowanie absencji pracowniczych
  • monitorowanie badań lekarskich i szkoleń BHP
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • przygotowywanie bieżących i okresowych raportów na potrzeby Zarządu
  • doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • praktyczna umiejętność prowadzenia i przygotowywania dokumentacji kadrowej
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • dokładność, samodzielność i efektywność w działaniu
  • język angielski na poziomie B2

Oferta:

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • praca od zaraz w centrum Warszawy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na okres 1 roku
  • praca w międzynarodowej prestiżowej firmie

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl