Researcher / Recruitment Assistant (Finance & Accounting)

Warszawa, mazowieckie, Polska
85 dni temu

Polska, Warszawa 25290/001 Permanent

Michael Page jest jednym z globalnych liderów w doradztwie personalnym i rekrutacji specjalistów, ekspertów i menedżerów we wszystkich obszarach biznesowych. Jesteśmy częścią Page Group - jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm doradczych na świecie, zatrudniającej ponad 5 600 konsultantów w 34 krajach. Od 40 lat wyznaczamy standardy rekrutacji, każdego dnia stawiając sobie i realizując ambitne cele. Chcemy być najlepsi w tym, co robimy.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu rekrutacji Finance & Accounting poszukujemy kandydatów na stanowisko Researcher / Recruitment Assistant. Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem w rekrutacji, doradztwie personalnym oraz sprzedaży usług biznesowych dla najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku oraz chcesz być członkiem ambitnego i pełnego pasji zespołu, to idealne miejsce dla Ciebie!

Opis stanowiska / Job description:

  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z obszaru finansów i księgowości dla międzynarodowych i polskich klientów
  • Wyszukiwanie odpowiednich kandydatów w systemie CRM, na portalach profesjonalnych (LinkedIn, GoldenLine), grupach tematycznych i mediach społecznościowych
  • Komunikacja z kandydatami - przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych, sporządzanie notatek, umawianie oraz prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
  • Rozwój bazy kandydatów oraz aktywne pozyskiwanie CV osób specjalizujących się w obszarze finansów i księgowości
  • Analiza informacji i trendów rynkowych, przygotowywanie podsumowań, raportów i zestawień na potrzeby członków zespołu
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, analiza i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Proaktywny udział we wdrażaniu rozwiązań usprawniających pracę

Kogo szukamy / Profile description:

  • Absolwent lub student 4-5 roku studiów zaocznych lub dziennych dyspozycyjny w pełnym wymiarze godzin
  • Pierwsze doświadczenia zawodowe związane ze sprzedażą, obsługą klienta lub rekrutacją
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zainteresowanie obszarem finansów i księgowości
  • Wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dociekliwość, umiejętność wyszukiwania istotnych informacji
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy / We offer:

  • Praca dla najlepszego pracodawcy Top Employer 2017 (jedna z 43 firm w Polsce, jedyna firma rekrutacyjna)
  • Jasna ścieżka rozwoju - możliwość kontynuowania kariery na stanowisku Konsultanta ds. Rekrutacji, a następnie rozwój w kierunku menedżerskim lub eksperckim
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się w Polsce obszarów biznesowych
  • Dostęp do sprawdzonej metodologii oraz know-how, codzienna współpraca z doświadczonym zespołem i menedżerami z międzynarodowym doświadczeniem
  • Szkolenia na każdym etapie pracy
  • Najlepsze benefity w branży rekrutacyjnej

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page