Executive Recruiter (Finance)

Warszawa, mazowieckie, Polska
83 dni temu

Polska, Warszawa 24386/001 Permanent

Zbuduj swoją karierę w rekrutacji finansistów

Bądź partnerem biznesowym dla wielu klientów z różnych sektorów

Zostań doradcą w rekrutacji kadry menedżerskiej działów finansowych

Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm doradztwa personalnego na świecie, zatrudniającą ponad 5,000 konsultantów w 36 krajach, notowaną na giełdzie papierów wartościowych w Londynie.

Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2006 roku. Obecnie jesteśmy zespołem kilkudziesięciu konsultantów pracujących w 3 biurach w Polsce - Warszawie, Katowicach i Wrocławiu.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dalszym rozwojem w Polsce i chęcią wzmocnienia pozycji lidera rynkowego poszukujemy ambitnych i nastawionych na rozwój kariery zawodowej kandydatów do zespołu Finance & Accounting / HR

Opis stanowiska / Job description:

  • Współudział w dalszym rozwoju zespołu Finance & Accounting w ramach Michael Page
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz budowanie relacji z potencjalnymi partnerami firmy
  • Realizacja strategii budowania wizerunku Michael Page jako firmy pierwszego wyboru dla kandydatów - kadry kierowniczej pionów finansowych
  • Realizacja projektów doradczych na stanowiska średniego i wyższego szczebla, w tym doradztwo dla klientów, reprezentowanie klientów na rynku, poszukiwania kandydatów
  • Odpowiedzialność za PR dywizji

Kogo szukamy / Profile description:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • 1-2 letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowych organizacjach - doświadczanie w firmie rekrutacyjnej będzie istotnym atutem
  • Zorientowanie na klienta i dostarczanie wysokiej jakości obsługi
  • Doskonałe umiejętności komunikacji, kreatywność, inicjatywa, samodzielność
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy na wielu projektach jednocześnie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy / We offer:

  • Praca w firmie nagrodzonej certyfikatem TOP EMPLOYER Poland & Europe 2017 oraz uznanej za Najlepszego Pracodawce według Aon Hewitt
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w firmie - ekspercka lub menedżerska
  • Pracę w niesamowitej atmosferze w gronie pasjonatów :-) :-)
  • Dostęp do sprawdzonej metodyki oraz globalnego know-how
  • Codzienną współpracę z menedżerami z międzynarodowym doświadczeniem
  • Rozbudowany program szkoleń przygotowujący na każdym etapie rozwoju w organizacji (szkolenia prowadzone przez trenerów z Polski i zagranicy)
  • Możliwość pracy z międzynarodowymi i polskimi firmami - liderami swoich sektorów - korzystanie z ich doświadczeń
  • Narzędzia pracy umożliwiające komfort i elastyczność wykonywanej pracy (między innymi Home Office)
  • Szeroki pakiet benefitów

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page