InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowanąAgencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego orazPośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do KrajowegoRejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klientaposzukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: PH/07/17/Białystok

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych;
  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi klientami;
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji, ustalanie warunków współpracy;
  • sprzedaż produktów firmy na wyznaczonym terenie;
  • realizacja postawionych planów sprzedażowych;
  • bieżąca analiza danych sprzedażowych, raportowanie;
  • szczegółowa analiza trendów rynkowych i konkurencji.

Wymagania:

  • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w sprzedaży;
  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność wzorowej organizacji czasu i pracy;
  • wysoka kultura osobista;
  • samodzielność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • umiejętność realizacji powierzonych zadań na wysokim poziomie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie;
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.