Praca na produkcji - Dział Pocket - ETAT !

Poznań, wielkopolskie, Polska
65 dni temu

Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Pracę w stabilnych, dynamicznie rozwijającym  się przedsiębiorstwie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (okres 6 miesięcy),
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • Premię frekwencyjną,
  • Dofinansowanie do dojazdów,
  • Możliwość rozwoju w strukturach Firmy,
  • Atrakcyjne warunki finansowe,
  • Możliwość poszerzenia kompetencji technicznych, Miłą atmosferę pracy.

 Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych),
  • Zaangażowanie do wykonywania powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w grupie oraz samodzielność,
  • Wysoka kultura osobista.

 Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn do produkcji formatek sprężynowych,
  • Nadzorowanie stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Dbanie o porządek na miejscu pracy,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

CV należy wysyłać na adres lub kontaktować się telefonicznie pod numerem 509280303

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.