Specjalista ds. realizacji projektów z UE

Poznań, wielkopolskie, Polska
65 dni temu

Euro Innowacje sp. z o.o. specjalizuje się pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej, zarządzaniu projektami i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań: e-usług w Jednostkach Samorządu Terytorialnego.

Aktualnie realizujemy 12 projektów na terenie woj. Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Mazowieckiego.

Nasz zespół to na tą chwilę 6 osób z kilkuletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania i zarządzania projektami z UE - zapraszamy do wspólnego budowania marki Euro Innowacje sp. z o.o.

Miasto: Poznań
Region: wielkopolskie
Numer ref.: 02/2017/EI

Obowiązki

  • zarządzanie projektami realizowanymi przez spółkę
  • opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z Wytycznymi
  • przygotowywanie postępowań ofertowych
  • monitoring uczestników projektu i obsługa SL2014
  • przygotowywanie wniosków o płatność
  • diagnoza potrzeb klientów w zakresie możliwości pozyskania środków z UE
  • tworzenie koncepcji projektów dofinansowanych z UE dla klientów  i spółki
  • udział w realizowanych projektach biznesowych oraz bieżącym funkcjonowaniu spółki

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie, udokumentowane doświadczenie w zakresie zarządzania / realizacji projektów z UE
  • wysoka komunikatywność,  zaangażowanie i kultura osobista
  • skrupulatność, odpowiedzialność i umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra znajomość komputera, w tym programów MS Excel i MS Word
  • poczucie humoru J

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym 3 m-ce kolejna umowa na czas nieokreślony)
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w centrum Poznania
  • szkolenia i rozwój zawodowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).