Agencja Personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta- dystrybutora narzędzi do obróbki skrawaniem- poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca techniczny

Region: śląskie

Numer ref.: DT_0717_MAS_BUD2

Obowiązki:

  • współpraca z doradcami technicznymi
  • pomoc we wdrażaniu maszyn skrawających u Klientów
  • doradztwo techniczne
  • region działania: woj. śląskie i małopolskie

Wymagania:

  • ok. 5-letnie doświadczenie w branży obróbki skrawaniem
  • wiedza techniczna z zakresu tematyki obróbki skrawaniem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • liczne szkolenia
  • niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.