MAGAZYNIER/KONSERWATOR

Wrocław, dolnośląskie, Polska
67 dni temu

InterKadra Sp. z o. o. jest jedną z największych polskich Agencji świadczących kompleksowe usługi z zakresu HR na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowana Agencja Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmująca swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: MAGC/0717/WR

Zadania:

  • Praca na terenie magazynu
  • Kompletacja, rozładunek, załadunek towarów
  • Utrzymywanie porządku na terenie magazynu
  • Ręczne prace magazynowe
  • Obsługa maszyn (np. frezarek)
  • Serwisowanie i naprawa uszkodzeń mechanicznych (prace konserwatorskie)

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność technicznej obsługi maszyn i urządzeń
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz długotrwałą współpracę (zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta)
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • 1-zmianowy system pracy
  • pracę w przyjaznym środowisku

Dlaczego właśnie Interkadra?

Nasza Agencja Pracy należy do jednej z najprężniej rozwijających się agencji zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę dorywczą, tymczasową oraz stałą. Gwarantujemy pracę osobom w każdym wieku. Nie wymagamy bogatego doświadczenia! Praktykę w pracy zdobędziesz podejmując z nami współpracę.

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 16 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski! Nasi Konsultanci pomogą Ci zadbać o Twoją ścieżkę kariery.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.