Rekrutacja Ukryta

Duża firma produkcyjna z Białegostoku, z ugruntowaną pozycją na rynku, poszukuje obecnie pracownika na stanowisko:

Kierownik Wydziału Produkcyjnego

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem zleceń produkcyjnych pod względem jakości, terminowości oraz redukcji kosztów
  • organizację i nadzór nad pracą podległych pracowników
  • kontrolowanie i rozliczanie zużycia materiałów oraz dostępnych surowców do planowanej i nadzorowanej produkcji
  • monitorowanie procesów produkcyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych, produkcyjnych we współpracy z innymi działami firmy
  • inicjowanie i wdrażanie działań korygujących i usprawniających proces produkcji
  • udział w projektach optymalizacyjnych
  • przygotowywanie raportów i analiz

WYMAGANIA:

  • min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach produkcyjnych
  • wykształcenie techniczne – warunek konieczny
  • doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zasobami ludzkimi
  • mile widziane doświadczenie w automatyzacji procesów produkcyjnych
  • umiejętność zastosowania metodologii Lean Manufacturing
  • znajomość systemów zarządzania jakością
  • zaangażowanie oraz ciągłe doskonalenie się
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • realizację ambitnych projektów rozwojowych
  • dostęp do najnowszych technologii
  • szeroki pakiet szkoleń specjalistycznych
  • atrakcyjną ofertę benefitów socjalnych (sport, rozrywka, bony)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.