Barista/Sprzedawca do Sklepu - Kawiarni w Porcie Lotniczym Modlin

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

– Region: mazowieckie

– Nr Ref.: MOD/KAS/BAR/KAL/07/2017

Opis stanowiska:

  • Obsługa sprzętu barowego (kawiarka)
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Zapewnienie obsługi klienta na jak najwyższym poziomie
  • Tworzenie niepowtarzalnej atmosfery
  • Przygotowywanie i polecanie produktów
  • Praca w zespole i budowanie wspólnych sukcesów

Wymagania:

  • Aktualnej Książeczki Zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Gotowość do pracy zmianowej zgodnie z grafikiem w godz. 4:00-23:00
  • Otwartość i komunikatywność w kontaktach z klientem
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Oferujemy:

  • Prace na pełny etat na lotnisku
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w młodym i energicznym zespole
  • Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej
  • Umowę zlecenie

*Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 lub 883-993-302

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.