Doradca Klienta

Warszawa, mazowieckie, Polska
61 dni temu

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

– Region: mazowieckie

– Nr Ref.: DORKL/IW/WAR/2017

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie wniosków oraz reklamacji złożonych przez Klientów
  • sprzedaż produktów oferowanych przez Spółkę
  • udzielanie odpowiedzi na pytania/wątpliwości Klientów, szukając dla nich najlepszego rozwiązania
  • zawieranie, aneksowanie i rozwiązywanie umów z Klientami w odniesieniu do oferowanych produktów i usług
  • informowanie oraz wyjaśnianie m.in. taryf, cenników, produktów i promocji
  • rejestracja kontaktów z Klientami w systemach informatycznych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach
  • punktualność oraz systematyczność
  • obsługa komputera ( dobra znajomość pakietu MS Office )
  • duża kultura osobista
  • sumienność, rzetelność i odpowiedzialność
  • umiejętność relacji interpersonalnych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjną pracę w dynamicznym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

*Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 LUB 883-99-302

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.