Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta - sieci aptek poszukujemy kandydatów na stnowisko:

Magister Farmacji

Nr ref.: 46530

Praca stała

Lokalizacja: Podlaskie

Zakres obowiązków:

  • Wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych dostępnych do sprzedaży w aptece w zakresie posiadanych uprawnień zawodowych
  • Sporządzanie leków recepturowych;
  • Sprawdzenie dawek i synonimów leków
  • Przygotowywanie roztworów stężonych, rozcieńczonych, roztworów zapasowych i preparatów galenowych
  • Retaksacja recept
  • Współpraca z Koordynatorem Aptek
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa i procedur związanych z realizacją recept
  • Utrzymanie polityki magazynowej apteki zgodnie z wytycznymi firmy
  • Wykonywanie raportów
  • Wydawanie bilonu na poszczególne stanowiska kasowe przed rozpoczęciem pracy
  • Odbieranie i kwitowanie utargów z poszczególnych stanowisk kasowych po zakończeniu prac
  • Rozliczanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz ustalenie ich sald w podziale na poszczególne stanowiska kasowe
  • Wykonywanie fiskalnego „zamknięcia sprzedaży” oraz sporządzanie dziennych raportów kasowych
  • Sporządzanie pakietów dokumentów księgowych zgodnie z przyjętą procedurą

Oczekiwania:

  • Min. 2 letni staż na podobnym stanowisku
  • Wyższe farmaceutyczne z prawem wykonywania zawodu
  • Wiedza w zakresie standardów, procedur, jakości specyficznych dla sektora farmacji
  • Zamiłowanie i pasja do pracy Farmaceuty
  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
  • Otwartość na szkolenia i standardy obowiązujące w firmie
  • Zdolność organizacji pracy swojej i personelowi na zmianie
  • Mile widziana umiejętność zamawiania towaru w hurtowniach
  • Lojalność
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Język angielski – komunikatywny – mile widziany
  • Znajomość programu Kamsoft, Office – mile widziane

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie na życie, karta sportowa
  • Umowa o pracę

Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl