PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dlanaszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spawacz MIG MAG

Miejsce pracy: holandia

Region: Cała Polska

Numer ref.: SM/2017/NL

Opis stanowiska:

  • Spawanie metodą MIG, MAG konstrukcji lub części do wózków widłowych lub maszyn rolniczych

Wymagania:

  • Umiejętność spawania metodą MIG, MAG
  • Znajomość odczytywania rysunków technicznych
  • Posiadanie certyfikatów mile widziane
  • Prawo jazdy mile widziane
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:

  • 40 godzin / tydzień
  • Stawkę 14,50 brutto / godzinę
  • Umowę o prace na czas określony z możliwością przedłuzenia przy dobrym funkcjonowaniu
  • Praca na dłuższy okres czasu
  • Zakwaterowanie płatne 68,75 euro tygodniowo (domek 7-8 osobowy, pokoje 2 osobowe)
  • Ubezpieczenie płatne 18,95 euro tygodniowo

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.