w aktówce

To ogłoszenie wygasło 140 dni temu

Specjalista SEO

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1087174


Twoja następna firma
Naszym Klientem jest lider wśród producentów z branży FMCG (non food). Dokładniej, jeden z jego departamentów odpowiedzialny za komunikację digitalową firmy na rynkach globalnych.

Twoje następne stanowisko
Nasz Klient szuka osoby, która dołączy do zespołu odpowiedzialnego za opracowywanie i wdrażanie strategii SEO dla serwisów firmy na kilkudziesięciu rynkach zagranicznych. Specjalista SEO będzie miał za zadanie definiowanie wytycznych optymalizacyjnych, celem identyfikacji obszarów do poprawy, wspomaganie procesu tworzenia i promocji contentu oraz analizę i optymalizację prowadzonych działań. Specjalista będzie odpowiedzialny za przygotowanie raportów na podstawie analityki webowej. Stanowisko pracuje bardzo blisko działu IT.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Aby objąć pracę na tym stanowisku, niezbędnym jest doświadczenie w optymalizacji SEO oraz znajomość wszelkich używanych przy tym procesie narzędzi. Idealny kandydat posiada praktyczną wiedzę na temat wszystkich aspektów SEO i cechuje go zaawansowana znajomość Google Analytics, Tag Manager oraz HTML/CSS. Nasz Klient szuka osoby dokładnej i systematycznej, która potrafi myśleć analitycznie i przejawia inicjatywę w poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań. Dobra znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Co zyskujesz?
Ta oferta to szansa na pracę w nowoczesnym studio digitalowym jednej z największych firm z branży FMCG. Stanowisko gwarantuję pracę w międzynarodowym środowisku i dostęp do nowoczesnych narzędzi współczesnego marketingu. Nasz Klient oferuje umowę o pracę i bardzo atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście