w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Inżynier Jakości

Września, wielkopolskie, Polska
210 dni temu

To ogłoszenie wygasło 119 dni temu

Inżynier Jakości

Miasto: Września

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 1088008

Dla naszego Klienta, zakładu produkcyjnego z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko

Inżynier Jakości

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację oraz usprawnianie projektów związanych z zapewnieniem wymaganej jakości produktów. Dodatkowo Inżynier Jakości będzie odpowiedzialny za kontakt z Klientem m.in. w kontekście reklamacji oraz audytów.

Od idealnego kandydata oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego, doświadczenia w pracy związanej z zapewnieniem jakości, praktycznej znajomości narzędzi jakościowych oraz gotowości do odbywania podróży służbowych. Mile widziane doświadczenie związane z kontaktem z Klientami OEM.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach. Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście