w aktówce

To ogłoszenie wygasło 108 dni temu

IOS Developer

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: 1088721

Twoja następna firma

Dynamicznie rozwijający się norweski koncern mediowy z siedzibą w Gdańsku. Firma działająca na polskim rynku od 2012 roku, a w Gdańsku od 2014 roku. Nasz Klient ze względu na dynamiczny rozwój trójmiejskiego oddziału poszukuje obecnie iOS Developera.

Twoje następne stanowisko

Jako iOS Developer będziesz zaangażowany w pracę nad rozwojem nowoczesnych produktów dedykowanych dla partnerów biznesowych firmy. Do Twoich obowiązków należeć będzie tworzenie wysokiej jakości kodu, rozwój i wdrażanie nowych funkcjonalności oraz opracowywanie dokumentacji dla tworzonych rozwiązań.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Jeżeli masz minimum 3 lata doświadczenia w zakresie programowania jako iOS Developer, posiadasz co najmniej jedną dostępną aplikację na App Store, a praca z system kontroli wersji GIT nie jest dla Ciebie tematem obcym, to jest to oferta dla Ciebie. Szukamy osoby, która posiada solidne kompetencje i doświadczenie w Objective-C / Swift oraz XCode / AppCode. Kluczowa będzie także bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Co zyskujesz?

Będziesz miał okazję uczestniczyć w ciekawych i międzynarodowych projektach oraz rozwijać swoje umiejętności w zakresie wytwarzania oprogramowania w stabilnej firmie. Na co dzień będziesz pracował z najnowszymi technologiami. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia, otrzymasz także bogaty pakiet benefitów (multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych, elastyczne godziny pracy, możliwość okazjonalnej pracy zdalnej, zagraniczne wyjazdy szkoleniowe, możliwość udziału w kursach i konferencjach, pakiet relokacyjny).

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście