Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Kraków, małopolskie, Polska
193 dni temu

Numer referencyjny: JO-1702-348300_8883
Lokalizacje: Kraków
Nazwisko Konsultanta: Natalia Cyboron
Opis:

Miejsce pracy: Kraków

Twoje zadania:

  • profesjonalna obsługa zamówień klienta niemieckojęzycznego (rozmowy telefoniczne, e-mail, fax)
  • pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z zamówieniami, odpowiadanie na zapytania dotyczące usług
  • współpraca z innymi działami organizacji

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość j. niemieckiego (min.B1)
  • dobra znajomość j. angielskiego (min.B1)
  • znajomość systemu Windows oraz pakietu Ms Office
  • zorientowanie na klienta
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjny program szkoleń wprowadzających oraz rozwijających posiadane umiejętności
  • konkurencyjne, stałe wynagrodzenie i dodatki
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych ( m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do kursów językowych)

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim