w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. Administracji w dziale Marketingu

Warszawa, mazowieckie, Polska
204 dni temu

To ogłoszenie wygasło 113 dni temu

Specjalista ds. Administracji w dziale Marketingu

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1089829

Twój następny pracodawca

Dla jednego z naszych Klientów, globalnej spółki z branży prawniczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Administracji w dziale Marketingu. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie poszukujemy kolejnych osób, które dołączą do zespołu marketingu w jednym z rozwijających się Centrów Usług Wspólnych (SSC) w centrum Warszawy.

Twoje następne stanowisko

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. Administracji odpowiedzialna będzie za administrację oraz koordynację projektów marketingowych. Do najważniejszych Specjalisty ds. Administracji należeć będzie kompletowanie pełnej dokumentacji projektowej oraz sprawdzanie pod kątem ewentualnych błędów oraz zgodności z procedurami i standardami firmy. Młodszy Specjalista będzie realizował zadania i projekty zlecane przez wewnętrznych parterów firmy w skali międzynarodowej. Przy realizacji projektów będzie również współpracował pozostałymi działami marketingu odpowiedzialnymi za poszczególne części składowe (graficy, copywriter, zespół badań rynkowych, itp.).

Czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie związane z administracyjnym wsparciem oraz koordynacją projektów. Ze względu na międzynarodowy zasięg realizowanych projektów kandydat na to stanowisko powinien bardzo dobrze posługiwać się językiem angielskim. Poszukujemy kandydatów cechujących się dokładnością i dbałością o szczegóły, osób o wysoce rozwiniętych umiejętnościach organizacyjnych oraz interpersonalnych.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji biznesowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście