Inżynier ds. Usług Równoważenia Obciążenia dla Chmury Obliczeniowej

Kraków, małopolskie, Polska Kraków, śląskie, Polska
166 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie śląskie

Numer ref.: CL/CNP/LoadBalancing

Zadania

  • Badania nad rozwiązaniami równoważenia obciążenia w obszarze usług 5G z uwzględnieniem metryk wydajnościowych oraz wymagań dostępności, algorytmów elekcji i synchronizacji w systemach rozproszonych
  • Projektowanie i implementacja usług równoważenia obciążenia  z uwzględnieniem mechanizmów auto-skalowania oraz wysokiej dostępności dla usług 5G

Wymagania

  • Wiedza w zakresie równoważenia obciążenia w warstwie aplikacji (L7) i sieciowej (L2/L3)
  • Wiedza w zakresie skalowalnych architektur dla usług rozproszonych z uwzględnieniem wymagań HA
  • Doświadczenie z użyciem systemów OpenStack, Kubernetes, Docker oraz platform wirtualizacji KVM, LXC
  • Doświadczenie z programowalnymi przełącznicami HAProxy, Nginx, Netty
  • Doświadczenie w programowaniu systemowym, sieciowym (C/C++, DPDK), język Python
  • Doświadczenie w wykorzystaniu przełącznic , routerów, zapór sieciowych oraz systemów zarządzania infrastrukturą sieciową
  • Wykształcenie wyższe w zakresie IT lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Prywatną opiekę medyczną (wliczając stomatologa)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie kursu języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”