Recepcjonistka / Recepcjonista

Białystok, podlaskie, Polska
133 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży marketingowej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Rec/39/05/2017/WK

Zadania

  • Wsparcie w organizowaniu spotkań i podróży służbowych.
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą.
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.
  • Obsługa poczty wewnętrznej i zewnętrznej, nadawanie i odbiór przesyłek kurierskich.
  • Rejestracja gości, przyjmowanie gości i pracowników firmy.
  • Zgłaszanie usterek i awarii do Administratora budynku.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość programów pakietu MS Office.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Komunikatywność wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, otwartość, dyskrecja, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie zewnętrze, umowa o pracę tymczasową).
  • Praca na pół etatu (od poniedziałku do piątku).
  • Praca w stałych godzinach 10.00 – 14.00.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj".

People sp. z o. o. (agencja zatrudnienia nr 403).