w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Inżynier Jakości ze znajomością języka niemieckiego

Okolice Wrocławia, dolnośląskie, Polska
183 dni temu

To ogłoszenie wygasło 92 dni temu

Inżynier Jakości ze znajomością języka niemieckiego

Miasto: Okolice Wrocławia

Region: dolnośląskie

Numer ref.: 1090962

Obecnie dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości ze znajomością języka niemieckiego.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie i przygotowywanie standardów jakościowych dla nowych procesów produkcyjnych, nadzór nad kwestiami jakościowymi podczas wdrażania nowych procesów i produktów jak i również pod kątem dokumentacji technicznej.

Ponadto osoba ta będzie zobowiązana do rozwiązywania problemów jakościowych oraz wprowadzanie usprawnień mających na celu poprawę wyników jakościowych. Idealny kandydat to osoba, która posiada wyższe wykształcenie techniczne, minimum 2 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmach z branży motoryzacyjnej, znajomość narzędzi jakościowych (APQP, FMEA, PPAP, 8D, SPC, MSA) oraz posługuje się językiem niemieckim w stopniu dobrym.

Ponadto od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności, samodzielności, otwartości i nastawienia na realizację celów. Nasz Klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku oraz stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym koncernie łącznie z możliwością dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim oraz angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście