w aktówce

To ogłoszenie wygasło 47 dni temu

Konstruktor

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: 1090887

Dla firmy z branży grzewczej, zlokalizowanej w Białymstoku, poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor w dziale R&D.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w projektowaniu wyrobów kotłów stałopalnych oraz weryfikacji założeń konstrukcyjnych na podstawie wyników testów laboratoryjnych. Do zadań należy również opracowywanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych od założeń do gotowego produktu. Ścisła współpraca z produkcją w zakresie wykonania projektu.

Od osób, które chcą wziąć udział w rekrutacji oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w projektowaniu wyrobów najlepiej w obszarze kotłów stałopalnych oraz znajomości języka angielskiego. Posiada praktyczną wiedzę nt. reguł projektowania, procesów technologicznych oraz wytwórczych. Zdolność analitycznego myślenia, szukania niestandardowych rozwiązań będzie pomocne w codziennej pracy.

Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku i ukierunkowaniem na długofalową współpracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz kontakt z najnowszymi technologiami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście