w aktówce

To ogłoszenie wygasło 47 dni temu

Konstruktor - Mechanik

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: 1090885

Dla firmy z branży produkcji grzewczej, zlokalizowanej w Białymstoku, poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktora - Mechanika.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w projektowaniu oraz opracowywaniu dokumentacji technicznej/konstrukcyjnej produkowanych wyrobów. Wprowadzanie zmian w dokumentacji, udoskonalanie produktu oraz opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych.

Od osób, które chcą wziąć udział w rekrutacji oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w projektowaniu wyrobów oraz znajomości języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu wyrobów ogrzewniczych.

Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku i ukierunkowaniem na długofalową współpracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz kontakt z najnowszymi technologiami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście