w aktówce

To ogłoszenie wygasło 47 dni temu

Menedżer Produktu

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: 1089770

Dla firmy z branży grzewczej, zlokalizowanej w Białymstoku, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradcy Techniczno – Handlowego / Menedżera Produktu.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brała aktywny udział w budowaniu koncepcji swojego działu, projektowaniu oraz ścisłej współpracy z działem rozwoju. Szukanie coraz to nowych rozwiązań, analiza oraz udoskonalanie produktów.

Od osób, które chcą wziąć udział w rekrutacji oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, doświadczenia w branży ogrzewniczej i znajomości języka angielskiego. Zdolności analityczne, kreatywność oraz własna inicjatywa będą pomocne w pracy na tym stanowisku.

Klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku i ukierunkowaniem na długofalową współpracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz kontakt z najnowszymi technologiami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście