• Firma:
    Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
  • Lokalizacja:
    Bad Tölz, Niemcy
  • Typ pracy:
  • Ofertę pracy dodano:
    2017-06-14 (128 dni temu)

Kierowca kat. C

Miejsce pracy: Bad Tölz

Region: zagranica

Opis stanowiska:

  • kierowanie pojazdem do 7,5 ton,
  • dostarczanie towaru do klientów na podstawie zamówień,
  • wypełnianie dokumentacji przewozowej,

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilizację zawodową poprzez zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi-  Kindergeld), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracyz naszymi Pracownikami,
  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),
  • W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych - są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,
  • Pracodawca jest rodzinną firmą, obecną na rynku niemieckim już od kilku lat dzięki czemu atmosfera pracy jest przyjazna i oparta na wzajemnej pomocy,
  • Opiekę konsultanta firmy gotowe do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomoc wznalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach prywatnych) na czas projektu,

Oczekiwania:

  • komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie jako kierowca pojazdów do 7,5 ton,
  • prawo jazdy kat. C,
  • aktualna karta kierowcy,
  • mile widziane auto do dyspozycji (samochód osobowy),
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy,

 Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email:  lub kontakt pod numerem telefonu:

793 835 466

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.