w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Administrative Support in Marketing Department

Warszawa, mazowieckie, Polska
155 dni temu

To ogłoszenie wygasło 64 dni temu

Administrative Support in Marketing Department

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1092149


Twoja następna firma

Nasz Klient, międzynarodowe Centrum Usług Wspólnych z siedzibą w centrum Warszawy, poszukuje Kandydatów na stanowisko Asystenta w Dziale Marketingu.

Twoje następne stanowisko

Będziesz odpowiedzialny za wsparcie Zespołu pod kątem analizy marketingowej, badania rynku, wyszukiwania informacji oraz raportowania. Oprócz tego, będziesz w ciągłym kontakcie ze współpracownikami z różnych krajów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Idealny Kandydat na to stanowisko to osoba, która biegle posługuje się językiem angielskim, jest zmotywowana, otwarta i komunikatywna. Oprócz tego chętnie i szybko uczy się nowych umiejętności a także wiąże swoją przyszłość zawodową z branżą marketingową.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje współpracę w oparciu o umowę o pracę, pakiet benefitów oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Będziesz mieć również szansę na realny rozwój w międzynarodowej organizacji.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście