Rutkowski Development Sp.J.

Firma Rutkowski Development Sp. J. z siedzibą w Ełku, realizująca od ponad 25 lat innowacyjne projekty budowlane, poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik sprzedaży

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Obowiązki:

  • profesjonalne i kompleksowe zarządzanie sprzedażą, na podległym rejonie,
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych,
  • odpowiedzialność za rozwój i efektywność podległego zespołu poprzez wyznaczanie celów, monitorowanie i motywowanie całego podległego zespołu doradców
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi i satysfakcji klienta, w trakcie procesu sprzedaży jak również po jego zakończeniu,
  • dbałość o standardy oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (doświadczenie w branży nieruchomości)
  • kompetencje menedżerskie, umiejętność wyznaczania celów, koordynowania pracy, motywowania i angażowania zespołu doradców,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • nastawienie na sukces i wyniki - bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office, w szczególności MS Excel
  • posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o stabilnej pozycji na rynku deweloperskim, realizującej nowoczesne inwestycje mieszkaniowe,
  • stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników,
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,
  • dostęp do szerokiej bazy klientów,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

Zainteresowane osoby prosimyo przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych za pomocą opcji "Aplikuj teraz".

Ul. Armii Krajowej 7b
19-300 Ełk

www.rutkowskidevelopment.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.