Operator produkcji

Banino, pomorskie, Polska
151 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Banino

Region: pomorskie

Numer ref.: OPPR/0717/GD-MISZ

Obowiązki:

  • wykonywanie czynności produkcyjnych (branża chemiczna, tworzywa sztuczne)

  • przestrzeganie przepisów BHP, ppoż i ochrony środowiska

  • obsługa urządzeń produkcyjnych i pomocniczych związanych z produkcją;

  • udział w wyznaczonych pracach konserwacyjno – naprawczych;

  • utrzymanie porządku, czystości na hali produkcyjnej, miejscu składowania odpadów oraz w innych miejscach związanych z pracamiprodukcyjnymi.

  • inne zadania w zależności od potrzeb zakładu i korporacji

Wymagania:

  • doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. rok

  • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - mile widziane

  • mile widziane psychotesty uprawniające do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

  • zdolność do pracy fizycznej, tzn. przenoszenia cięższych przedmiotów w ramach dopuszczalnych norm

  • bardzo dobry stan zdrowia, preferowane osoby niepalące

  • podstawowa obsługa komputera

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową

  • pełen etat

  • pracę trzyzmianową w systemie IV brygadowym

  • dogodne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premie zmianowe

  • częściowy zwrot kosztów dojazdu oraz płatne nadgodziny

  • pracę w Miszewie k. Banina

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.