w aktówce

To ogłoszenie wygasło 179 dni temu

Store Manager

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 1092392

Twoja następna firma

Dla naszego klienta, firmy z branży fashion, znanego brandu oferującego ubrania marek premium, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika Sklepu (Działu).

Twoje następne stanowisko

Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będą standardowe obowiązki Kierownika Sklepu w kontekście zarządzania sprzedażą (praca na wskaźnikach, monitoring poziomu sprzedaży, realizacji targetów), jak i zespołem (motywowanie i szkolenie pracowników, koordynacja ich pracy). Ponadto do codziennych zadań należeć będzie obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, kontakty z działem zakupów oraz współpraca z pozostałymi departamentami. Zespół Kierownika Działu liczy maksymalnie 10 osób.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy osób z doświadczeniem na stanowisku Kierownika Sklepu, Działu bądź osób z poziomu Zastępcy pretendujących do roli Kierownika. Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Jeden z dwóch języków będzie wykorzystywany w codziennej pracy do obsługi systemu, jak i raportowania.

Nie musisz posiadać doświadczenia w pracy ze wskaźnikami! Firma zapewnia pakiet szkoleń, podczas których poznasz wszelkie standardy pracy dla powyższej marki!

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje możliwość rozwoju, pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, dla marki premium, atrakcyjne wynagrodzenie, dużą odpowiedzialność, jak i ciekawe benefity.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście