Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest producent i dostawca najwyższej jakości produktów opartych na technologii LED.

Przedstawiciel handlowy - oświetlenie LED

Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: PH/PODL/LED

Zakres Obowiązków

  • pozyskiwanie i kompleksowa obsługa Klientów w danym regionie,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • organizacja własnego czasu pracy,

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie handlowe w branży oświetlenia LED,
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku,
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie,
  • możliwość awansu na stanowisko Kierownika sprzedaży,
  • wynagrodzenie zasadnicze + system premiowania,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.