Inżynier ds. Elektrycznych i Automatyki

Gniezno, wielkopolskie, Polska
148 dni temu

Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources dla międzynarodowej firmy zajmującej się szerokim spektrum rozwiązań dla przemysłu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miasto: Gniezno

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań z zakresu automatyki
  • tworzenie i modyfikowanie programów na sterowniki PLC
  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją elektryczną
  • bieżące wsparcie techniczne produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechanika, elektronika, budowa maszyn)
  • doświadczenie w zakresie procesów i produkcji z zastosowaniem automatyki przemysłowej
  • doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość sterowników Siemens S7-300 i S7-400
  • dobra znajomość systemów In Touch i WinCC oraz Profibus
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • znajomość środowiska Siemens PCS7 i programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premię roczną w wysokości miesięcznego wynagrodzenia
  • umowa o pracę (po okresie próbnym możliwość umowy na czas nieokreślony)
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, komórka)
  • udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • stałe godziny pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.