w aktówce

To ogłoszenie wygasło 57 dni temu

Stażysta w dziale AP/AR

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 1092612

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko stażysty w działe Zobowiązań (AP) lub Należności (AR). 

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za bieżące wsparcie działu AP (AR), w tym za księgowanie dokumentów finansowo-księgowych, wyciągów bankowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami (Klientami). Ponadto zakres obowiązków obejmuje analizę poprawności i weryfikację zapisów na kontach księgowych, wprowadzanie faktur do wewnętrznego systemu firmy, prowadzenie ewidencji księgowych, uzgadnianie z kontami rozliczeń wydatków służbowych. Zatrudniona osoba będzie odpowiadała również za kontakt mailowy i telefoniczny z dostawcą (Klientem) anglojęzycznym.

Od Kandydatów wymagamy zaawansowanej znajomości języka angielskiego oraz programu MS Excel. Oczekujemy ponadto komunikatywności, umiejętności analitycznego myślenia oraz rzetelności przy wykonywaniu obowiązków. Mile widziane doświadczenie na zbliżonym stanowisku.

Oferujemy możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Do aplikowania zapraszamy w szczególności studentów bądź absolwentów kierunków finansowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście