KEY ACCOUNT EXPERT

Białystok, podlaskie, Polska
140 dni temu

AC S.A to nowocześnie zarządzane i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, istniejące od 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji instalacji autogazowych.

W związku z rozwojem struktur sprzedaży firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych
  • znajomość standardów sprzedaży oraz efektywnych technik sprzedaży, zdolności negocjacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • wysoka aktywność w działaniu, otwartość na zmiany, inicjatywa
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań, operatywność
  • zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym
  • prawo jazdy kat. B oraz mobilność związana z częstymi wyjazdami służbowymi

ZADANIA:

  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • identyfikacja potrzeb rynkowych przydzielonych klientów
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji

OFERUJEMY:

  • możliwość współtworzenia sukcesu spółki notowanej na GPW
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • dofinansowanie do karty sportowej i wiele innych benefitów

Cenimy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, otwartych i chcących rozwijać się wraz z nami.

Osoby zainteresowane, prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.