Spedytor międzynarodowy/Team Leader

Białystok, podlaskie, Polska
137 dni temu

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Zapraszam do współpracy przy nowym projekcie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy w branży TSL, działającej w Polsce od 1989, posiadającej ponad 20 oddziałów na terenie kraju, ponad 2000 pojazdów i zatrudniającej ponad 400 spedytorów. Obecnie poszukujemy:

Miasto: Białystok

Region: podlaskie

Numer ref.: POZ/JW/AS

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • pozyskiwanie przewoźników, zatrudnianie, rozliczanie, nadzór pracy
  • windykacja należności
  • odpowiedzialność za pierwszy etap księgowania
  • kontrola nad obiegiem dokumentów
  • obsługa reklamacji
  • zarządzanie zespołem (na początek 2-osobowym)

Profil Kandydata:

  • wykształcenie wyższe (kierunek transport lub logistyka będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych oraz prowadzenia negocjacji
  • znajomość rynku transportowego
  • język angielski w stopniu komunikatywnym (znajomość innych języków obcych mile widziana)
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wytrwałość i determinacja w osiąganiu założonych celów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • autonomiczność i samodzielność podejmowania decyzji
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole międzynarodowej korporacji
  • elastyczne godziny pracy
  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Uprzejmie zapraszamy na naszą witrynę internetową pod adresem www.lobohr.pl