Specjalista ds. Rekrutacji

Łódź, łódzkie, Polska
140 dni temu

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

miejsce pracy: Łódź

nr referencyjny: MBI/SDR/LDZ/07/GL

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych z branży IT
  • Aktywne pozyskiwanie i selekcja kandydatów z wykorzystaniem m.in. bazy kandydatów, portali społecznościowych oraz innych, niestandardowych metod
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami
  • Współpraca z działem handlowym i zespołem rekrutacji w zakresie realizowania projektów outsourcingowych i etatowych
  • Formułowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę
  • Utrzymywanie spójności i aktualizacja wewnętrznej bazy kandydatów
  • Aktywne budowanie wizerunku IT Kontrakt na rynku pracy
  • Udział w Targach Pracy i konferencjach

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią lub filologią angielską)
  • Umiejętność pracy w zespole oraz realizowania zadań indywidualnych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Kreatywność i nastawienie na nieszablonowe działania
  • Konsekwencja w dążeniu do celu, asertywność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym i zaangażowanym zespole w nowoczesnym
    biurze w centrum Łodzi
  • Możliwość pracy dla Lidera Branży – nagrody Gazele Biznesu oraz Diamenty Forbesa
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Miłą i niestandardową atmosferę pracy
  • Szkolenia, wyjazdy, imprezy integracyjne, możliwość udziału w licznych wydarzeniach,
    np. biegu IT
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę ok system po okresie wdrożenia
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Atrakcyjny system premiowy

IT Kontrakt sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe zawarte w złożonych dokumentach wyłącznie w celach rekrutacyjnych. Aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści przekazanych danych oraz ich poprawiania. Istnieje możliwość wyrażenia odrębnej zgody i wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.