w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Warszawa, mazowieckie, Polska
137 dni temu

To ogłoszenie wygasło 46 dni temu

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: 1093083

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży usługowej, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Specjalisty ds. Telefonicznej Obsługi Klienta.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę klienta drogą telefoniczną oraz mailową. Udzielanie informacji o produktach, prawidłową obsługę reklamacji oraz przełączanie rozmów do właściwych pracowników/działów.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w telefonicznej obsłudze klientów B2B. Idealnych kandydatów powinno cechować pozytywne nastawienie, komunikatywność oraz chęć do pracy w zespole. Nasz Klient oferuje pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie, pakiet benefitów od pierwszego dnia pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście