w aktówce

To ogłoszenie wygasło 160 dni temu

IT Recruiter

Miasto: Katowice

Region: śląskie

Numer ref.: 1093261

Jeśli chciałbyś pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie IT, która tworzy unikalne rozwiązania na skalę światową i z dnia na dzień zwiększa swój udział w rynku to zapraszam do kontaktu. Plany rekrutacyjne są ambitne i liczone w setkach nowych deweloperów.

Poszukuję technicznego rekrutera, który budował zespoły deweloperskie. Pracował z kandydatami relokacyjnymi (tak z Polski jak i z zagranicy). Biegle posługuje się jeżykiem Angielskim. Kreatywnie podchodzi do searchu, chętnie wykorzysta zasobu GitHub czy Stack Overflow (jeśli nie korzystałeś, pokażemy Ci co straciłeś). Będzie wykorzystywał i kreował materiały employer brandingowe (mamy czym się chwalić).

Oczekujemy min 3 letniego doświadczenia rekrutacyjnego w IT (mile widziane doświadczenie agencyjne) w strukturach międzynarodowych.

Oferujemy dynamiczną atmosferę, dużą niezależność, wsparcie administracyjne i mentorskie. Przyjemne benefity i dobrą atmosferę.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Aplikuj teraz

Praca w mieście